HAKKIMIZDA


Aydın ilimizin Atça beldesinde devlet karayolu üzerinde kurulan Ege Bölgesi'nde parmakla sayılabilecek tesislerden biri olan ve Avrupa teknolojisi ile faaliyet gösteren tesisimizde, soğuk sıkım sistemi ile daha kaliteli ve sağlıklı zeytinyağları üretilmektedir.

Uzman teknisyenleri, kaliteli personeli ve son sistem makineleriyle sizlere daha iyi ve sağlıklı ürünler sunmayı hedefleyen NYSA Zeytinyağı fabrikamızda hizmetinizdeyiz.

Yer döşemeleri bakteri ve kir oluşumunu engelleyen özel bir kaplama (Epoxy) ile kaplanmıştır. Depolarımızda 5'er ve 10'ar ton kapasiteli paslanmaz çelik ve krom alaşımlı tanklarımız bulunmaktadır. Titizlikle seçilen zeytinler sıkıldıktan sonra şişeleme ve ambalajlama için buralarda hijyenik koşullarda saklanmaktadır.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Gıda sektöründe uluslararası pazarda ihracat yapan NYSA Zeytinyağı ve çalışanları öncelikli olarak müşterinin istediği spesifikasyondaki ürünü uluslararası kalite standartlarına ve tüm kanuni zorunluluklara uygun olarak girişten üretime-üretimden sevkiyata kadar işletmenin her kademesinde, kaliteden ödün vermeden hijyenik bir ortamda ve müşterinin istediği terminde üretmeyi hedef edinmiştir.

Firmamız çalışanların ve çevrenin sağlığını koruyarak üretim yapmayı ilke olarak benimsemiştir.

Firmamız uluslararası pazardaki yerini sağlamlaştırmak ve pazar payını artırmak için, sürekli gelişmekte, eğitime önem vermekte, teknolojik yenilikleri takip etmekte ve bunları işletmeye uygulamaktadır.

Firmamızda üst yönetimden başlayarak alt bölümlere kadar çalışma ortamında, çalışan kişilerin iletişiminde sevgi, saygı ve takım ruhunun üretkenliğe ve verimliliğe büyük ölçüde etki ettiği düşünülmektedir.